Erzincan güne yoğun sis ile uyandı Erzincan güne yoğun sis ile uyandı

Erzincan Vali Vekili Ömer Özbay, EkoAvrasya Vakfı Başkanı Hikmet Eren ve Eko Avrasya Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Kemal Kurnaz, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.
Erzincan  Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin  100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye Cumhuriyetinin 100. Yılında Türk Dünyasına Genel Bakış” konulu panel için üniversitede bulunan Erzincan Vali Vekili Ömer Özbay, EkoAvrasya Vakfı Başkanı Hikmet Eren ve EkoAvrasya Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Kemal Kurnaz, Üniversite Rektörü  Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Rektör Levent, “Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin Türk Dünyasına ait bilimsel çalışmaların odağı haline gelmesinden büyük bir memnuniyet duyuyor, bu çalışmaların daha da güçlenerek artmasını temenni ediyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda Rektör Levent, Eko Avrasya Vakfı Başkanı Hikmet Eren’e hediye takdiminde bulunarak nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.