Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Eğitim kurumu müdürler kurulu sene başı toplantısı gerçekleştirildi.

2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Başı Eğitim Kurumu Müdürleri Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü  Murat Demir başkanlığında gerçekleştirildi.
 Erzincan Lisesi Konferans Salonunda  gerçekleştirilen toplantıya İl Müdürlüğü yöneticileri ile merkez ilçe resmi-özel okul-kurum müdürleri katıldı.
Toplantıda Müdür Demir, yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan önce Erzincan’da ki  yöneticileriyle birlikte sorunsuz ve eksiksiz eğitim-öğretim yılı geçirmek adına gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. Milli Eğitim Bakanlığı  yeni eğitim-öğretim yılında uygulanmak üzere alınan tedbirlere ilişkin genelgeye dikkat çekerek okullardaki eksiklerin titizlikle giderildiğini, yeni eğitim-öğretim yılına eksiksiz bir şekilde başlangıç yapmak adına hazırlıklarda tüm imkânların kullanılmasını istedi.
Eğitim ortamlarının iyileştirilmesi hususunun önemine değinen Müdür Demir; okullarda devam etmekte olan bakım, onarım ve benzeri konulardaki tüm çalışmaların sağlıklı bir şekilde sürdüğünü söyleyerek 11 Eylül’de okulların sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime hazır hâle getirileceğini kaydetti.
Okul yöneticilerinden, Türkiye Yüzyıl’ında belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmaya devam etmelerini isteyen İl Millî Eğitim Müdürü Demir, okul yöneticilerinde oluşacak bu enerjinin öğretmenlere ve öğrencilere de yansıyacağını söyledi.
Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Güneş, gündem maddeleri doğrultusunda devam eden toplantıda 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı öncesi ve devamında yapılacak olan iş ve işlemlere ilişkin okul müdürlerini bilgilendirdi.
Müdür  Demir; sorunsuz bir eğitim-öğretim yılı olması adına tüm öğretmenlerin, yöneticilerin  ve tüm eğitim paydaşlarının  ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına olan inancının tam olduğunu belirterek yeni eğitim-öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını diledi.

İlgili Haberler