Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

EBYÜ’de memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilme sunumu yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
EBYÜ’de memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilme sunumu yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Kalite Koordinatörlüğü tarafından üniversite üst yönetime memnuniyet anketleri genel değerlendirme sunumu yapıldı.

EBYÜ kalite güvencesi sistemi kapsamında iç paydaşların (akademik personel, idari personel ve öğrenci) görüş ve önerilerinin yer aldığı memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilmesi ve analizi hususunda, kalite koordinatörlüğü tarafından rektöre sunum yapıldı.

Koordinatör Yardımcısı Arş. Gör. Dr. M. Kürşat Öksüz tarafından yapılan sunumda, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci ve kalite koordinatörlüğü üyeleri yer aldı. Toplantıda anket sonuçlarından elde edilen geri bildirimler doğrultusunda yapılacak olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü. Anketlerin birim bazında değerlendirilmesinin yapılacağı birim ziyaret takvimi ve programı Rektör Prof. Dr. Akın Levent’le paylaşılarak, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından 29 Haziran – 12 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek izleme programı hakkında bilgilendirme yapıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler