Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

21°/ 13°

Pazartesi

22°/ 12°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

27°/ 15°

Perşembe

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

EBYÜ ’ye Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Yayınlanma:
ABONE OL
EBYÜ ’ye Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’ne (EBYÜ) en az lise mezunu 22 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Konuya ilişkin üniversite tarafından ilana çıkılırken iş vaadiyle dolandırıcılık uyarısında da bulunuldu.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin sözleşmeli personel alım ilanı Resmi Gazetede yayımlandı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirilecek.

Üniversiteye KPSS puanı ile alım yapılacağından 4/B sözleşmeli mülakatsız personel alımı gerçekleştirecek. İlgili ilana göre toplamda 22 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

22 personel alım yapılacak kontenjanlar; 1 programcı, 1 büro personeli, 14 koruma ve güvenlik görevlisi, 4 basit bakım onarım personeli, 2 temizlik personeli.

İŞ VAADİYLE DOLANDIRICILIK UYARISI

Öte yandan üniversiteden iş vaadiyle dolandırıcılık uyarısında bulunuldu. Yapılan açıklamada, “Üniversitemiz tarafından 30 Haziran 2022 tarihinde ilana çıkılan sözleşmeli personel alımına ilişkin olarak; Kendisini üniversitemiz personeli olarak tanıtıp, personel alımında yardımcı olacağı vaadiyle ücret ve kimlik bilgilerini isteyen kişi veya kişilere itibar etmeyiniz. Bu kişi ve kişileri emniyet güçlerine bildiriniz. Bu kişilere kesinlikle itibar edilmemesi hususunu mağduriyet yaşanmaması açısından kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com