“Çocuk Polisi Temel Eğitim Kursu” Düzenlendi “Çocuk Polisi Temel Eğitim Kursu” Düzenlendi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde, öğrencilerin ihtiyaç ve talepleri konusunda rehberlik edecek “öğrenci danışma bürosu” açıldı. 
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin Rektörü olan Prof. Dr. Akın Levent, Yalnızbağ Yerleşkesi Sosyal Tesislerde hizmet verecek verecek olan öğrenci danışma bürosunu ziyaret etti. Ziyaret de Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Uğurtürk de hazır bulundu.
Ziyarette  Rektör Levent, danışma bürosunda görevli personelle bir araya gelerek öğrencilerin talepleri konusunda bilgi aldı. Öğrencilerin memnuniyeti ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmaların yapılması gerektiğini ifade eden Levent, öğrenci danışma bürosunun etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli adımların atılacağını söyledi. Büroda incelemelerde bulunan Rektörümüz   öğrenci danışma bürosunun önemine vurgu yaparak, öğrencilerin üniversite deneyimlerini en iyi şekilde geçirmeleri için destek sağlanması gerektiğini belirtti. Öğrenci danışma bürosu hakkında bilgi veren  Rektör Levent:  üniversitemizde kurulan danışma bürosu  ulaşım, barınma ve yemek hizmeti gibi genel konularda öğrencilere rehberlik hizmeti sunacaktır. Bu ziyaretimizin amacı da üniversitenin bu öğrenci odaklı yaklaşımını daha da güçlendirmek için atılan önemli bir adımdır” dedi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, öğrenci odaklı bir yaklaşımla hareket ederek öğrencilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Öğrenci danışma bürosu da bu hizmetlerin önemli bir parçası olarak öğrencilere rehberlik edecektir.