Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

EBYÜ 79 Öğretim Elemanı ve Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Yayınlanma:
ABONE OL
EBYÜ 79 Öğretim Elemanı ve Öğretim Görevlisi Alımı Yapacak

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlüğü tarafından üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere toplam 79 öğretim elemanı ve öğretim görevlisi alımı yapılacak. Başvurular için son tarih ise 01 Temmuz 2022.

Üniversitenin ilgili birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri, yürürlükteki Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Atanma ve Yükseltilme Uygulama Esasları ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak

Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi ve öğretim görevlisi alınacak. Başvuru bilgilerine ilişkin ayrıntılı bilgiye http://www.ebyu.edu.tr adresinde yayımlanan “Öğretim Üyesi Başvuru Kılavuzu”ndan ulaşılabilecek.

Duyuru 16 Haziran 2022 tarihi itibarıyla başladı. Son başvurular 01 Temmuz 2022 tarihinde yapılacak. Başvuruların ön değerlendirme tarihi 05 Temmuz 2022’de yapılacak. Sınav giriş tarihi ise 08 Temmuz 2022 olacak. Sonuçlar ise 21 Temmuz 2022 tarihinde açıklanacak. Başvurular şahsen ve posta üzerinden yapılacak. Sonuçlar www.ebyu.edu.tr internet adresinden duyurulacak.

Erzincan’da öğretim elemanı ve  öğretim görevlisi alımı yapılacak okular ise şöyle; Adalet Meslek Yüksekokulu (1), Ali Cavit Çelebioğlu Sivil Havacılık Yüksekokulu (2), Çayırlı Meslek Yüksekokulu (2), Diş Hekimliği Fakültesi (1), Eczacılık Fakültesi (2), Eğitim Fakültesi (8), Fen-Edebiyat Fakültesi (12), Hukuk Fakültesi (1), İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi (7), İlahiyat Fakültesi (2), Kemah Meslek Yüksekokulu (1),  Meslek Yüksekokulu (2), Mühendislik-Mimarlık Fakültesi (8), Sağlık Bilimleri Fakültesi (4), Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (1), Spor Bilimleri Fakültesi (2), Tıp Fakültesi (15), Turizm Ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu (1), Üzümlü Meslek Yüksekokulu (1), Yabancı Diller Yüksekokulu (2), Diş Hekimliği Fakültesi (2), Rektörlük (2)

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler