Yenilikçi tatlarıyla dikkat çeken Dürümle, 2020 yılında Mediterra Capital'den aldığı yatırımın verdiği itici güçle, şubeleşme yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yakın bir zamanda İstanbul ve Sakarya’da açtığı yeni şubelerin ardından son olarak Ankara Bahçelievler Cadde şubesinin açılışını gerçekleştiren şirket böylece, Ankara’daki restoran sayısını 11’e çıkardı.

Bugün ülke genelinde 19 şehirde 84 şubeyle faaliyetlerine devam eden Dürümle’nin Türkiye’de benzeri olmayan Cheddarlı Adana Dürümü, Özel Soslu Tavuğu ve daha pek çok dürümü beğeniyle tüketiliyor. Ateş ızgarasında pişen kaliteli etleri; kibrit patates, sos veya cheddar seçenekleriyle servis eden Dürümle, ürünlerini el yapımı çıtır lavaşlarına sarılı olarak sunuyor.

Dürümle Hakkında

2018 yılında kurulan, geleneksel Türk dürümünü yenilikçi bir yaklaşımla sunan Dürümle, kısa zamanda tüketicilerin beğenisini toplamış, bugün 19 şehirde 80’in üzerinde restorana ulaşmıştır. Geleneksel Adana-Urfa-tavuk şiş gibi kebap ürünlerini yenilikçi bir şekilde sunan Dürümle, Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturdu. Kendine özgü sosları, özel lavaş ekmeğine sarılı, ateş ızgarasında pişmiş etleri ve uygun fiyatlı menüleri ile her yaştan tüketicinin beğeniyle ziyaret ettiği bir marka haline gelmiştir.

2020 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden Dürümle, bu finansal ve stratejik destekle daha hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor