Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

21°/ 13°

Pazartesi

22°/ 12°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

27°/ 15°

Perşembe

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Denizbank kampanyanın hasını duyurdu! Yıl boyunca tam 45 bin TL kazanacaksınız tek başvuru yeterli

Yayınlanma:
ABONE OL
Denizbank kampanyanın hasını duyurdu! Yıl boyunca tam 45 bin TL kazanacaksınız tek başvuru yeterli

Türkiye’de artan maliyetler nedeniyle  bütçe dengesini korumak isteyen vatandaşlar kampanya takiplerine devam ediyor. Bankaların kampanyaları müşteriler için cazip teklifler sunarken bu tekliflere bir yenisi de Denizbank tarafından eklendi. Denizbank, ”Bonus dolu bir yıl geçirin” adıyla duyurduğu kampanya kapsamında müşterilerinin 45 bin liraya varan kazanç elde edebileceğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın detayları merak konusu olmaya devam ederken Denizbank müşterilerinin toplamda 45 bin liraya varan nakit kazanma şansını açıkladı.

Bankaların kampanyalarında da hızlı bir yarış söz konusu iken rekor rakamla bir kampanya açıklamasında bulunan Denizbank, ”Siz de hemen kart başvurusu yapın, kampanyalarla yılda 45.000 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı yakalayın” ifadeleri ile kampanyayı duyurdu. Kampanyanın 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olduğu belirtilirken yapılan açıklamalar da gündemdeki yerini aldı.

DENİZBANK 45 BİN TL KAZANMA FIRSATINI DUYURDU

Kampanya detayları merak konusu olmaya devam ederken Denizbank tarafından yapılan açıklamada marketten giyime, elektronikten eğitime, tüm yıl katılacağınız çeşitli kampanyalarda, kriterleri yerine getirmeniz halinde yılda 45 bin  TL’ye varan Bonus kazanabileceğiniz açıklandı.

Belirtilen Bonus tutarının yıl boyunca Denizbank’ın Bonus ödüllü tüm kampanyalarına katılıp, belirtilen şartlar yerine getirildiğinde kazanılabilecek toplam ödül tutarı olduğunun da altı çizildi. Söz konusu kampanyalar müşteri katılımlı iken müşterilerin katıldığı kampanya adetleri ve kampanya şartlarını gerçekleştirmeleri dikkate alınarak yıllık toplam ödül tutarının da değişiklik gösterebileceği ifade edildi.

Bu çerçevede Denizbank’ın resmi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kampanya takibi yapılabileceği ifade edilirken 18 Ocak 2024 tarihinde başlayan kampanyaların 31 Aralık 2024 tarihinde sona ereceği ifade edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com