CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA YEREL DİNAMİKLERİ HAREKETE GEÇİRME ÇALIŞTAYI CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA YEREL DİNAMİKLERİ HAREKETE GEÇİRME ÇALIŞTAYI

Cumhuriyetin 100. Yılı münasebetiyle Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla” temalı fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi.

Düzenlenen fotoğraf sergisine Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ve hastane idarecilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde açılışı yapılan ve Cumhuriyet'in kuruluşundan bugüne değişen; sağlık sisteminin  olanakları, halka sunulan hizmetlerin gelişimi ve ileri teknoloji sağlık tesislerinin konu edildiği sergi, 03.11. 2023 tarihine kadar açık kalacak.

Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin yaptığı açıklamada; ‘’Cumhuriyetin ilk yıllarından günümüze dek sunulan sağlık hizmetine ait fotoğrafların bulunduğu “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla” temalı sergimiz açılmış olup sergimiz 03 Kasım 2023 tarihine kadar halkımızın beğenisine sunulacaktır. Sergimizi ziyaret edecek olan tüm misafirlerimize iyi seyirler dileriz.