Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Çukurkuyu Yerleşkesi ile devam edecek.

5 Haziran Dünya Çevre Günü Etkinlik Programı Gerçekleştirildi 5 Haziran Dünya Çevre Günü Etkinlik Programı Gerçekleştirildi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları kapsamında bu hafta Çukurkuyu Yerleşkesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Çukurkuyu Yerleşkesinde yapılacak olan toplantı 27 Nisan 2023 Perşembe günü Saat. 19:30 da Çukurkuyu Yerleşkesinde bulunan Mahalle sakinlerinin katılımları ile Eski Belediye Binası, Beldem Düğün Salonunda yapılacak.

Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor. Toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar. Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; "MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" Programları kapsamında bu hafta düzenleyeceğimiz toplantıda mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.