Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Çocuk Korosu seslendirdikleri 11 şarkı ile seyircilere güzel anlar yaşattı

  Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde 7 yıl önce oluşturulan Çocuk Korosu seslendirdikleri 11 şarkı ile seyircilere çok güzel anlar yaşattı.

  Çocuk Korosu seslendirdikleri 11 şarkı ile seyircilere güzel anlar yaşattı

  13 Şubat Erzincan’nın Kurtuluşunun 106. yılı münasebetiyle etkinlikler devam ediyor. Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde 7 yıl önce oluşturulan Çocuk Korosu seslendirdikleri 11 şarkı ile seyircilere çok güzel anlar yaşattı.

  13 Şubat Erzincan’nın Kurtuluşunun 106. yılı münasebetiyle düzenlenen etkinlikler kapsamında, Erzincan Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Çok Sesli Çocuk Korosu, Erzincan İl Müftülük Konferans Salonunda verdikleri konserle izlemeye gelen genç yetişkin ve çocukları büyüledi.

  Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde 7 yıl önce oluşturulan Çocuk Korosu seslendirdikleri 11 şarkı ile seyircilere çok güzel anlar yaşattı. 7-14 yaş arası, 15 ayrı okuldan, her sene yapılan 2 seçme sınavı ile 40 çocuktan oluşturulan koronun şefliğini Müzik Öğretmeni Sevilay Erkan yaptı. Erzincan’dan yükselen güzel etkinliklere çocuk sesleriyle eşlik etmeye devam etmekte olan Çocuk Korosu, İl genelinde yapılacak programlarda yer almak için çalışmalarına devam ediyor.

  Erzincan Haber