Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çift Sıra Araç Parkları Tehlike Saçıyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Çift Sıra Araç Parkları Tehlike Saçıyor

Tatil dolayısıyla araç sayısı artan Erzincan’da Cadde ve sokaklara gelişi güzel park edilen araçlar trafiği aksatıyor. Çift sıra halinde yol kenarına park edilen araçlar sürücüler ve yayalar için tehlike arz ediyor.

Erzincan’da hemen hemen bütün cadde ve sokaklarda gelişi güzel park edilen araçlar, hem trafiği aksatıyor, hem de kazalara neden oluyor. Birçok araç, yan yana sıralanmış park halindeki araçlara vurmamak için yol kenarındaki refüjlere yakın geçerek kaza riskini arttırıyor.

Erzincan’ın ana caddelerinden Halitpaşa Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Ordu Caddesi açık oto parka dönmüş. Araç sürücüleri  trafik ortasında gelişi güzel park ettikleri araçları dakikalarca yol ortasında bırakarak diğer sürücülere zor anlar yaşatıyor. Karşıdan karşıya geçmek isteyen vatandaşlar ise nereden karşıya geçeceklerini kara kara düşündürüyor.

Kentte trafik ekiplerinin sürekli ikaz ettiği sürücüler cezaya rağmen alışkanlıklarından vazgeçmiyor. Özellikle köşe başlarına park edilen araçlar ise adeta kazalara davetiye çıkarıyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler