Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çetin Özyurt’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Yayınlanma:
ABONE OL
Çetin Özyurt’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Özyurt mesajında: “Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizleri sağlık ve afiyet içinde Ramazan Bayramı’na kavuşturduğu için Rabbime hamd ediyorum. Semaya açılan ellerimizin, kılınan teravihlerimizin, okunan hatimlerimizin ve tuttuğumuz oruçlarımızın kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu mübarek ayda, yardımlaşma ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın en güzel örneklerini hep beraber yaşadık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.

Bayram vesilesiyle, annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız yanında; yetimleri, öksüzleri, şehit çocuklarını ziyaret etmeyi, bayram sevincini yaşarken; hastaları, muhtaçları, yaşlıları da ziyaret etmeyi unutmayalım.
Bu duygu ve düşüncelerle Rabbim’den hepimizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Ramazan Bayramı’nın başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temenni ediyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com