Erzincan Medya
29° Erzincan

Erzincan

29°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

CEBİNDE AKBANK KARTI Olanlara 75000 TL Ödemeler Verildi! Başvuru İçin Tek Şart: Müşteri Olmak!

Yayınlanma:
ABONE OL
CEBİNDE AKBANK KARTI Olanlara 75000 TL Ödemeler Verildi! Başvuru İçin Tek Şart: Müşteri Olmak!

CEBİNDE AKBANK KARTI Olanlara 75000 TL Ödemeler Verildi! Başvuru İçin Tek Şart: Müşteri Olmak! Akbank yaptığı yeni kampanya duyurusu ile birlikte düşük faizli 24 ay vadeli Akbank kredi kampanyası hazırladı. Banka şartlarına uygun olan herkes bu bankadan hemen destek alabileceklerdir. 

SMS KREDİ ALIN

SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi TC kimlik yazarak 4425 numarasına mesaj atarsanız hemen kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredinizi hemen hesaba atacak ve bu kredileri ay sonuna kadar düşük faizli olarak kullanacaksınız. Akbank kredi başvurusu için başlatılan bu yeni kampanyada nakit kredi almak isteyen herkese uygun faizlerle ödemeler verilmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak ilk taksit ödemesinde de 90 gün ertelemeli olarak Kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar banka müşterisi olması durumunda Akbank şubelerine gitmeden de işlemlerini yapabilmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve şubelere gitmeden Kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız banka müşterisi olmanız halinde ihtiyaç kredisi ödemenizi hemen aynı gün içinde Akbank mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz Akbank mobil uygulaması sadece banka müşterilerine özel olarak Kredi imkanı sağlarken 24 ay vadeli Kredi ödeme tablosu oluşturarak 75.000 TL kredi alabilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler