Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Esnaf ziyaretleri ve mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için destek istiyor.
Erzincan bağımsız belediye başkan adayı Yüksel ÇAKIR seçim çalışmaları kapsamında İnönü Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Burada bir konuşma yapan bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır; Şehrimiz için ve ülkemizdeki bütün şehirler için 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirecek olan seçimlerin beraberinde hayırlar getirmesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.
Seçimler şehirle şehirdeki belediyecilik hizmetleri ile ve bu hizmetlerin dünüyle bugünü arasında muhasebe yapmaya fırsat verir. İşte biz bu fırsatın oluşmasından dolayı büyük bir memnuniyet içerisindeyiz.
Sizlerin derdi ile geçmişte olduğu gibi dertlenmeyen sizlerin sıkıntılarını yüreğinde hissetmeyen bir yönetim anlayışıyla Erzincan 5 yıl karşı karşıya bırakılmıştır. Yapacak çok işimiz var demekle yazmakla olmaz bu işler. Bu fırsat size ya verilir ya verilmez. Siz 5 yılda bu hizmetleri yapmadıysanız bu görev bize verilirse biz seve seve hayata geçirip Erzincan halkıyla bu hizmetleri buluşturacağız inşallah.
“SİZİN YAPMADIKLARINIZI BİZ YAPACAĞIZ”
Halkla buluşuyoruz sizin bir saatte gezdiğiniz iş merkezlerini, pazarları, meydanları, biz bir günde geziyoruz. sizin 5 yıldır dinlemediğiniz vatandaşları biz onlarla hem hal olarak dinleye dinleye dolaşıyoruz. Sizin yapamadıklarınızı yapamadıklarınızı biz göreve geldiğimizde arkadaşlarımızla birlikte yapacağız inşallah.
“HALK EKMEĞİ VE HALK ET OLACAK”
Şimdi şehirde en çok konuşulan konulardan birisi benzer vilayetlerde olduğu halde neden biz halk ekmeye ulaşamıyoruz. inşallah görev bize verildiğinde bu adımı atacak halk ekmeğe ulaşmalarını sağlayacağız inşallah. Yine et süt kurumundaki tablo ortada içler acısı bir durum. insanlar et alabilmek için uzun süre beklemek zorunda kalıyorlar. Erzincan Belediyesi’nin organizasyonu ile kasaplarla birlikte tıpkı et süt kurumunda olduğu gibi kasaplarının reyonundan halk et olarak sizlere sunulacak inşallah. Diye konuştu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
CHP’den eğitim sistemine eleştiri
Sarıgül, ‘Ulusal Kriminal Büro incelesinde videonun montaj olduğuna dair rapor verdi’
Sarıgül: Gerçekler Mutlaka Gün Yüzüne Çıkacak
Sarıgül, meclise gelen kanun tekliflerinde millet yok
Sarıgül, Cumhuriyetimizi Dönüştürmek İsteyenlere Geçit Vermeyeceğiz
Sarıgül, 9. yargı paketine af konusunun eklenmesini istedi