Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Cumhuriyet’in 100. yılı Rotary 2440. Bölgeye bağlı olan Bursalı rotaryen ve rotaractlar tarafından renkli bir geceyle kutlandı. İnegöl Rotary Kulübü’nün ev sahipliğinde Altın Ceylan’da düzenlenen gece büyük ilgi gördü.
Gecenin açılış konuşmasını yapan İnegöl Rotary Kulübü Başkanı Ozan Uludağ, Cumhuriyet’in 100. yılına yetişen şanslı nesil olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Geceyi onurlandıran Rotary 2440. Bölge Guvernörü Ayda Özeren ise Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden durmadan yürüyeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından sahneye gelen 100. yıl pastası büyük bir coşkuyla kesildi. Balo; vals ve zeybek gösterisiyle ederken, finalde ise sahneye çıkan müzik grubu rotaryen ve rotaractlara eğlence dolu bir gece yaşattı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!