Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor

Sermaye piyasasının önde gelen oyuncularından Burgan Yatırım, Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşme atağına geçerek, 2023 Ocak ayında ilk şubesini Alsancak İzmir’de, ikinci şubesini 2023 Mart ayında Ankara’da açtı. Ankara şubesi kaliteli, hızlı ve ihtiyaca özel çözümler sunma hedefiyle, sermaye piyasalarında işlem yapan İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılara alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek.

Burgan Yatırım deneyimli insan kaynağı, kullanıcı dostu dijital platformları, yeni projeleri ve Türkiye geneline açılacak şubeleri ile büyüme stratejisini dijital ve konvansiyonel platformlara taşıyacak.

“Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşmeye devam edeceğiz”

Teknoloji dostu bir şirket olarak her zaman yatırımcılarının yanında olacaklarını vurgulayan Burgan Yatırım Genel Müdürü Serhan Taylan, şubeleşme yatırımlarının önümüzdeki dönemde devam edeceğini ifade etti. Taylan şunları söyledi: “Burgan Yatırım olarak gerek Burgan Trade dijital platformumuz üzerinden gerekse sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yatırımcılarımızı sürekli bilgilendiriyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımız ve kanallarımız üzerinden müşteri ihtiyaçlarını dinleyen, beklentileri konusunda yeni çalışmalar yapan ve aksiyona geçen bir kurumuz. Şubelerimiz dışında, bireysel müşterilerimiz için kurduğumuz Yatırımcı İşlem Merkezimiz, zengin araştırma kütüphanesini kullanıma sunduğumuz web sitemiz ile beraber Burgan Trade mobil ve web uygulamalarımızla 360 derece hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. 2023 Ocak ayında SPK’dan aldığımız onayla, İzmir’de açtığımız şubemiz ile Egeli yatırımcılarımıza daha da yakınlaştık. İkinci şubemizi kısa zamanda Ankara’da açtık. Önümüzdeki aylarda Türkiye’nin önemli merkezlerinde açacağımız yeni şubelerimizle müşterilerimizin daha da yakınında olmaya devam edeceğiz. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlediğimiz, yatırımlarına bizimle beraber yön verdikleri için mutlu olabilecekleri bir ekosistem kuruyoruz. En önemli hedefimiz, günümüzde yaşanan yoğun bilgi bombardımanında müşterilerimizin profillerine ve hedeflerine uygun sermaye piyasası ürünleri ile daha yalın, hızlı ve güvenilir danışmanlık hizmeti verdiğimizi göstermektir. Bu sebeple müşterilerimize ‘Siz Hayata Zaman Ayrın, Biz Yatırımlarınıza’ diyoruz.”

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler