Erzincan Medya
25° Erzincan

Erzincan

25°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü İnci’den Ziyaret

Yayınlanma:
ABONE OL
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü İnci’den Ziyaret

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçeklesen ziyarette Rektör İnci ile bir süre sohbet eden Rektör Levent, nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör İnci ise misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. İki üniversite arasındaki işbirliğinin daha üst seviyeye çıkarılmasını içeren görüşme de karşılıklı hediye takdimi yapıldı.
Görüşmenin ardından Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci’ye, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Çağrı Çırak ve Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel eşliğinde kampüs tanıtıldı. Üniversitenin Merkez Kütüphanesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve Fizik Bölümü Laboratuvarlarını da ziyaret eden Rektör Naci, üniversitenin fiziki imkân ve olanakları hakkında bilgilendirildi. Üniversitenin misyonuna uygun bir stratejide hareket ettiğini ifade eden Rektör Naci; “Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin genç üniversiteler arasında elde ettiği önemli sıralama ve akreditasyon sürecinde elde edilen olumlu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Rektör Hocamız Prof. Dr. Akın Levent liderliğinde Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin çok daha iyi yerlere geleceğini umuyorum” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com