Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Binali Yıldırım, Hemşehrileriyle İftar Yemeğinde Buluştu

Yayınlanma:
ABONE OL
Binali Yıldırım, Hemşehrileriyle İftar Yemeğinde Buluştu

Eski Başbakan Binali Yıldırım , memleketi Erzincan’da hemşehrileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Yıldırım burada yaptığı açıklamada, ‘ Milletimize hizmet yolunda durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.
Havayoluyla Erzincan’a gelen son başbakan Yıldırım , Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı’nda bir grup partili ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Kavakyolu Altınpark Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar programına katılan Yıldırım, Erzincan için canla başla çalışacağız sözlerine yer verdi.
Yıldırım konuşmasının devamında: ‘ geçen 20 yıl içerisinde her zaman milletimin en iyisine layık olduğunu düşünerek gece gündüz çalıştık. Ülkemizi muasır medeniyetler üzerine çıkardık. Yollarıyla, havaalanlarıyla, hızlı trenleriyle, iletişim yollarıyla ve en önemlisi insanlarımızın gönlüne yol yaparak onların geleceğine eserler kazandırarak bugünlere geldik. Pazar günü sandığa gideceğiz ve geleceğimiz için karar vereceğiz. Bir yıl önce mayıs ayında Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vererek tekrar seçilmesini sağladınız. Onun için hepinize teşekkür ediyorum. Şimdi de Erzincan için gelecek beş yıl için yöneticilerimizi seçeceğiz. Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanı’mız Bekir Aksun’u tekrar aday olması için çalışacağız’ dedi.
AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ise konuşmasında: ‘ 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı adayımıza destek vererek tekrardan belediye başkanı seçeceğiz’ dedi.
Cumhur İttifakı Adayı Erzincan Belediye Başkanı Adayı Bekir Aksun ise konuşmasında: ‘ Erzincan kardeşliğin ve huzurun şehridir. Türkiye Yüzyılında, Kardeşliğin Şehrinde Birliğin Gücüyle, yolumuza devam edeceğiz’ diye konuştu.
İftar programına AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti ve MHP il başkanları, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com