Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Belediyesi’nde çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına %65 zam yapıldı.
Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, Erzincan Belediyesinde çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına taban yevmiye ve sosyal haklar dahil olmak üzere %65 oranında zam yapıldı.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şubesi Başkanı Harun Mutlu, Belediyede çalışan kadrolu işçiler için Toplu İş Sözleşmesini imzaladı.
Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı açıklamasında; “3 yıllık imzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, kadrolu işçilerimize taban yevmiye ve sosyal haklar dahil olmak üzere %65 oranında zam yaptık. Ayrıca işçilerimizin maaşlarına her 6 ayda bir enflasyon + 5 puan refah payı ilave edilecektir.
Üretken Belediyecilik anlayışı ile çıktığımız bu yolda, Belediyemiz çalışanlarının haklarını her zaman en üst seviyede tuttuk. Çalışanlarımızın huzuru ve mutluğu bizim mutluluğumuzdur. İmzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi işçilerimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şubesi Başkanı Harun Mutlu ise yaptığı açıklamasında; “Belediyemiz ve Sendikamız arasında yapılan bu Toplu İş Sözleşmesi hayırlı olsun. Belediye Başkanımız Sn. Bekir Aksun Beyefendiye göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
11 milyon emeklinin beklediği kararı Cumhurbaşkanı duyurdu: Emekli maaşlarına 10.000 TL ödenek hazırlandı!
TBMM ONAY MESAJI: 16 Milyon Emekliye 27-28-29 Temmuz Tarihinde 100.000 TL Ödenecek! Borçları Silinecek!
13 MİLYON EMEKLİYE Müjdeli Haber Gece Geldi! Yarından Sonra Emeklilerin Hesabına 44.000 TL Yatıyor!
Şok market’te Dyson süpürge BOMBASI! Şok 27 Temmuz aktüel katalog
Son Dakika Haberi: 4’D’li Taşeron İşçi Ve TYP’liler Kadroya Geçiyor
1996-2006 Girişlilere İyi Haber: Mini EYT Paketi Geliyor!