Erzincan Medya
21° Erzincan

Erzincan

21°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Belediye çalışanlarına yüzde 65 zam yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Belediye çalışanlarına yüzde 65 zam yapıldı

Erzincan Belediyesi’nde çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına %65 zam yapıldı.

Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, Erzincan Belediyesinde çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına taban yevmiye ve sosyal haklar dahil olmak üzere %65 oranında zam yapıldı.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şubesi Başkanı Harun Mutlu, Belediyede çalışan kadrolu işçiler için Toplu İş Sözleşmesini imzaladı.

Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı açıklamasında; “3 yıllık imzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, kadrolu işçilerimize taban yevmiye ve sosyal haklar dahil olmak üzere %65 oranında zam yaptık. Ayrıca işçilerimizin maaşlarına her 6 ayda bir enflasyon + 5 puan refah payı ilave edilecektir.

Üretken Belediyecilik anlayışı ile çıktığımız bu yolda, Belediyemiz çalışanlarının haklarını her zaman en üst seviyede tuttuk. Çalışanlarımızın huzuru ve mutluğu bizim mutluluğumuzdur. İmzaladığımız Toplu İş Sözleşmesi işçilerimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şubesi Başkanı Harun Mutlu ise yaptığı açıklamasında; “Belediyemiz ve Sendikamız arasında yapılan bu Toplu İş Sözleşmesi hayırlı olsun. Belediye Başkanımız Sn. Bekir Aksun Beyefendiye göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com