Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

31°/ 15°

Pazartesi

32°/ 19°

Salı

32°/ 19°

Çarşamba

29°/ 17°

Perşembe

30°/ 16°

Cuma

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Beklenen Fırsat Gerçekleşti, İşte Rakamlar!

Yayınlanma:
ABONE OL
Beklenen Fırsat Gerçekleşti, İşte Rakamlar!

Geçtiğimiz yıl ciddi zamlar geçiren sıfır otomobil piyasası, ocak 2024 itibariyle de belirli oranda artışlara maruz kalmaya başladı.

Otomobillerde gerçekleşen zamların devamının olup olmayacağı ise ciddi bir merak konusu olmaya devam ediyor. Kurdaki artış paralelinde sıfır otomobillerde artışların beklendiği bir gerçek olsa da birçok model ve markada da ciddi kampanyalar sürmeye devam ediyor…

Sıfır otomobil kampanyaları arasında yer alan kampanyalardan ilki Chery modellerinde mevcut. 50 bin TL’ye varan araç takas desteği ve 200 bin TL’ye kadar da faizsiz kredi imkanı mevcut.

Peugeot ise 2008 ve E-2008 modellerinde 165 bin TL için 12 ay faizsiz kredi, 408 modelinde 250 bin TL için 12 ay faizsiz kredi ve 308 için 150 bin TL 12 ay faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Toyota ise yalnızca Yaris Cross modeli için bu ay sonuna kadar geçerli olacak 170 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.

Sıfır araç kampanyalarından bir diğeri de Opel Corsa modelleri için geçerli. 200 bin TL’ye 12 ay vadeli ve %0,99 faizli kredi fırsatları mevcut.

Yavaş yavaş açıklanmaya devam eden sıfır araç kampanyaları ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlere ciddi imkanlar ve fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Geneli ay sonuna kadar geçerli olan bu kampanyaları kaçırmak istemeyen vatandaş ise araştırmalarına başlamış durumda. Hem sıfır araç imkanı hem de çeşitli ödeme kolaylıkları ile büyük avantaj sunan markalar, her geçen gün yeni kampanyaları açıklamaya da devam ediyor

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com