Kemahspor BAL ligine yükselmek için Ulalarspor ile karşılaşacak Kemahspor BAL ligine yükselmek için Ulalarspor ile karşılaşacak

Ramazan Bayramına sayılı günler kala şeker ve lokum satan marketlerde kuruyemişçilerde yerini aldı. Fiyatlardaki artışları gören vatandaş şekerin ve lokumun tadı da kaçmış dedi.
Ramazan ayı boyunca tutulan oruçların ardından Ramazan bayramına geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda marketlerde ve kuruyemişçilerde şeker, lokum stantları kuruldu. Birbirinden farklı renkleri ve tatları oluşturan şeker ve lokum stantı alıcılarını bekliyor. Tezgahlarda yerini alan bayram şekerleri ve lokumlarındaki fiyatlar ise vatandaşı alırken düşündürüyor. Alış verişe gelen vatandaşlar; ‘ her bayram öncesi Ramazanın sonuna doğru alış verişe çıkarım   bayram hazırlıklarımızı erkenden yapmak için. Bu yılda tezgahlarda fiyatlar geçen yıla göre çok artmış. Kesemize uygun şeker ve lokum bulacağız artık. Herkes kendince bir bütçe hazırlıyor ve ona göre alış verişini yapıyor’ dediler.