Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy çalışmaları bizzat takip ediyor.
Her gün günün erken saatlerinde şehir merkezinde gözlemler yaparak eksiklikleri takip eden Başsoy ekiplerin çalışmaları sırasında ise yapılan çalışmaların kontrolünü yapıyor. Talip Kaban Bulvarında ki asfalt çalışmalarını,13 Şubat Caddesi Asfalt ve refüj çalışmalarını Halitpaşa Caddesindeki kaldırım çalışmalarını ve Zübeyde Hanım Caddesindeki çalışmaları yerinde incelemede bulunan Cemalettin Başsoy “Ekiplerimiz yağmur çamur demeden canla başla çalışıyorlar üst yapı ve alt yapı çalışmalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız. 2019 da Erzincan istediğimiz noktaya ulaşmış olacak, bundan sonra Erzincan Belediyesi bu tarz çalışmalarla meşgul olmamış olacak ve kültürel ve sosyal alanlarda çalışmalara daha fazla zaman ayırabilecek.” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler