Erzincan Medya
27° Erzincan

Erzincan

27°

Erzincan

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

30°/ 17°

Pazartesi

33°/ 20°

Salı

33°/ 21°

Çarşamba

29°/ 19°

Perşembe

31°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başkan Sancar, vatandaşların sorunlarını dinledi

Yayınlanma:
ABONE OL
Başkan Sancar, vatandaşların sorunlarını dinledi

AK Parti Kars il Başkanı Muammer Sancar, vatandaşlarla bir araya geldi. Sancar, vatandaşların her zaman hizmetinde olduğunu belirtti.

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar, makamında vatandaşları ağırladı. Sancar, bir süre sohbet ettiği vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Sancar, vatandaşlar tarafından dile getirilen başta sağlık, olmak üzere yol, su, eğitim yatırımları olmak üzere dile getirilen sorunları not alarak ilgili kurum amir ve yetkililerine iletti.

AK Parti olarak vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Başkan Muammer Sancar, “Bizler vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Her zaman onların yanındayız. Bugün makamımızda vatandaşlarımızı ağırladık. Onları dinledik, onların talep ve isteklerini kendilerinden öğrendik. Gerekli notları aldım. En kısa sürede vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen sorunların çözümleri noktasında ilgili kurumlara ileteceğiz. Amacımız Karslılara hak ettikleri hizmetleri vermek, bunun için buradayız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Muammer Sancar’a sorunlarını anlattıklarına dikkat çeken vatandaşlar, “AK Parti İl Başkanlığı’na geldik. Sağ olsun başkanımız bizi makamında kabul etti. Bir takım sorunlarımız vardı. Anlattık bizleri dinledi. Sorunlarımızı tek tek not aldı. İlgili yerlere sorunlarımızı iletti. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Başkan Muammer Sancar, daha sonra vatandaşlarla çay içti, sohbet etti. Sıcak ortamda geçen sohbet sonrasında vatandaşlar AK Parti İl Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler