Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Perşembe

29°/ 16°

Cuma

31°/ 17°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

26°/ 16°

Pazartesi

29°/ 15°

Salı

30°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başkan Kassanov’dan, Ahıska Türkü gence tekerlekli sandalye

Yayınlanma:
ABONE OL
Başkan Kassanov’dan, Ahıska Türkü gence tekerlekli sandalye

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov, Erzincan’ın Üzümlü ilçesi Bayırbağ köyünde yaşayan Ahıska Türkü İslam Mehmetali adlı gence elektrikli tekerlekli sandalye hediye etti.

DATÜB Genel Sekreteri Fuat Uçar, DATÜB Erzincan Temsilcisi Vahit Mirza, DATÜB Erzincan Temsilcisi Yardımcısı Gülmira Elisagil ve DATÜB Kadın Kolları Erzincan Temsilcisi Elmira Elisagil’den oluşan DATÜB heyeti İslam Mehmetali tekerlekli sandalyesini ulaştırdı.

Fuat Uçar’a teşekkür eden gencin annesi Nesibe Mehmetali, “Talebimizi kısa sürede karşıladınız. Oğlum rahatsızlığından dolayı maalesef dışarı çıkamıyordu. Sayenizde artık dışarı çıkabilecek. DATÜB Genel Başkanı Ziyatdin Bey’den, bu çalışmaları yürüten Fuat Bey’den ve hizmetlerinizden çok memnunuz. Ziyatdin Bey’in kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

DATÜB heyeti ayrıca Üzümlü Yunus Emre mahallesinde bulunan hasta aileleri de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak yakından ilgilendi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler