Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, oğlu Saltuk Samed Aksun ve Kübra Özdemir çiftinin nikâhlarını kıydı.
Düğün törenine siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Başkan Aksun misafirlerini kapıda karşılarken, düğün törenine; MHP Genel Başkan Yardımcı Sadir Durmaz, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Erzincan Valisi Mehmet Makas, Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, 3.Ordu Komutanı Korg.Yavuz Türkgenci, Garnizon Komutanı Tüm.Gn.Davut Ala, 9.Kolordu Komutanı Tüm.Gn. Erhan Uzun, Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’, geçmiş dönem milletvekilleri, MHP MYK üyeleri, siyasi parti il Başkanları, il protokolü, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Başkan Aksun; “Bugün çok mutlu bir gün yaşadık. Oğlumuz Saltuk Samed ve gelinimiz, kızımız Kübra’nın düğün merasimini gerçekleştirdik. Öncelikle yoğun programları sebebiyle katılamayıp tebriklerini ileten Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım beyefendiye şükranlarımı arz ediyorum. Teşrifleri ile bizleri onurlandıran bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler