Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Kent genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve birim amirlerinden bilgi alan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, daha yaşanılabilir bir Erzincan için çalışmalarımız hızla devam edecek.” dedi.
Erzincan’da alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Belediye Başkanı Bekir Aksun, sahaya inerek şehir genelinde devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Sahada her türlü zorlu şartlarda çalışan mesai arkadaşlarını yalnız bırakmayan Başkan Aksun, hem ilgili teknik ekipten bilgi alıyor hem de çalışma arkadaşlarının moral ve motivasyonunu arttırıyor.
Kızılay Mahallesinde asfalt çalışmasının yapıldığı 1002. sokak, kaldırım yapımı devam eden Ülkü Spor Kompleksi ve Esentepe rekreasyon alanında incelemelerde bulunan Başkan Aksun, belediye başkan yardımcılarından ve ilgili birim müdüründen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Aksun; “Erzincan Belediyesi olarak şehir genelinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Ulaşım kalitesini arttırmak için başlattığımız asfalt serim çalışmalarımız, yaya güvenliği için kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimize özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Daha yaşanılabilir bir Erzincan için çalışmalarımız hızla devam edecek.” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler