Erzincan Medya
22° Erzincan

Erzincan

22°

Erzincan

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

21°/ 13°

Pazartesi

22°/ 12°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

27°/ 15°

Perşembe

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başkan Aksun Çalışmaları Yerinde İnceledi

Yayınlanma:
ABONE OL
Başkan Aksun Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kent genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen ve birim amirlerinden bilgi alan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, daha yaşanılabilir bir Erzincan için çalışmalarımız hızla devam edecek.” dedi.

Erzincan’da alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Belediye Başkanı Bekir Aksun, sahaya inerek şehir genelinde devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Sahada her türlü zorlu şartlarda çalışan mesai arkadaşlarını yalnız bırakmayan Başkan Aksun, hem ilgili teknik ekipten bilgi alıyor hem de çalışma arkadaşlarının moral ve motivasyonunu arttırıyor.

Kızılay Mahallesinde asfalt çalışmasının yapıldığı 1002. sokak, kaldırım yapımı devam eden Ülkü Spor Kompleksi ve Esentepe rekreasyon alanında incelemelerde bulunan Başkan Aksun, belediye başkan yardımcılarından ve ilgili birim müdüründen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Aksun; “Erzincan Belediyesi olarak şehir genelinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Ulaşım kalitesini arttırmak için başlattığımız asfalt serim çalışmalarımız, yaya güvenliği için kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimize özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Daha yaşanılabilir bir Erzincan için çalışmalarımız hızla devam edecek.” dedi.

  Haber bültenimize kayıt olun

  Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

  Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
  Gizlilik Politikamızı okuyun.

  İlgili Haberler

  https://www.haberxr.com