Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Perşembe

29°/ 16°

Cuma

31°/ 17°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

26°/ 16°

Pazartesi

29°/ 15°

Salı

30°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Başarıları Projeleri Ödüllendirildi

Yayınlanma:
ABONE OL
Başarıları Projeleri Ödüllendirildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Avustralya Büyükelçiliğinin desteklediği “Küçük Mühendisler İş Başında” Projesi yürütücüsü Doç. Dr. Sema Altun Yalçın ve “Kayı” isimli elektrikli otomobil projesi ile Dr. Öğretim. Üyesi Yunus Babacan’a başarılarından dolayı hediye takdim etti.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Genel Sekreteri Halim Ferit Bayata’nın da hazır bulunduğu törende Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Avustralya Büyükelçiliğinin desteklediği “Küçük Mühendisler İş Başında” Projesi yürütücüsü Doç. Dr. Sema Altun Yalçın ve “Kayı” isimli elektrikli otomobil projesi ile Dr. Öğretim Üyesi Yunus Babacan’a Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi adına yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek onlara Laptop hediye etti..

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent,  öğretim üyelerine bu tip projelerin tüm akademi dünyasına örnek olması temennisinde bulunarak başarılarının devamını diledi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler