Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından okulların bahçelerine emniyet personelleri tarafından kurulumu gerçekleştirilen ‘Balon Park’  çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor.

"Uluslararası Erzincan Kısa Film Festivali”nin hazırlıklarına başlandı "Uluslararası Erzincan Kısa Film Festivali”nin hazırlıklarına başlandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü  Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince Erzincan şehir merkezindeki okulların bahçelerine kurulan 'Balon Park' çocuklara eğlenceli anlar yaşattı.


'Polislerle Macera Adası' Projesi Kapsamında Okullara Balon Park İle Neşelenecek
İl Emniyet Müdürlüğüne, Erzincan şehir merkezindeki okulların bahçelerine Müdürlüğümüze tahsisli olarak personelimizce kurulum ve kullanımı gerçekleştirilen 'Balon Park' çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören 'Balon Park'ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor.

İl Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, eğlenceyi çocukların ayağına getirdi. Erzincan merkezdeki tüm okulları dolaşması hedeflenen balon park, çocuklara heyecan ve eğlence ile buluşturmayı hedefliyor. Her gün farklı bir okulun bahçesine misafir olacak şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk ve heyecan yaşatıyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı. 
Balon Park etkinlikleri, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okulları kapsayacak şekilde devam edecek.