Erzincan Medya
13° Erzincan

Erzincan

13°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Baba Vanga kehanetleri bir bir gerçekleşiyor! Dünya diken üstünde son kehaneti de tuttu

Yayınlanma:
ABONE OL
Baba Vanga kehanetleri bir bir gerçekleşiyor! Dünya diken üstünde son kehaneti de tuttu

Baba Vanga kehanetleri bir bir gerçekleşiyor! Dünya diken üstünde son kehaneti de tuttu – Yaşadığı dönemde açıkladığı kehanetleri ile tüm dünyada büyük bir nama kavuşan Baba Vanga ölümünün ardından bile devam eden kehanetler ile dünyayı peşinden koşturmayı sürdürüyor.

16. yüzyılın Nostradamus’u olarak kabul edilen 1911 doğumlu görme engelli Bulgar mistik Vangeliya Pandeva Gushterov 2024 kehanetleri ile bir kere daha gündem yaratmayı başardı. 11 Eylül saldırısı, Obama’nın başkan seçilmesi ve hatta koronavirüs salgınını bildiği iddia edilen Baba Vanga ölümünün üzerinden 28 sene geçmesine rağmen yeni bir kehanetinin daha tutması ile tüyleri diken diken etti.

BABA VANGA 2024 KEHANETLERİ! HANGİ KEHANETLERİ GERÇEKLEŞTİ?

İngiliz Gazetesi Metro tarafından yapılan haberde Baba Vanga’nın yeni kehaneti ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Rusya’nın başketi Moskova’da gerçekleşen terör saldırısını hatırlatan Metro ‘Baba Vanga, Avrupa’nın 2024’te terör saldırılarını artırmaya hazır olduğu konusunda uyardı. Ve Moskova’daki Crocus Belediye Binası’na yapılan son saldırı, onun haklı olduğuna dair işaretler veriyor gibi görünüyor’ dedi. Baba Vanga’nın siber saldırılarda da artış yaşanmasını beklediğini hatırlatan Metro ‘2023’te çok sayıda hükümet kapsamlı siber saldırılara maruz kaldı ve 2024’te teknoloji sorunları şimdiden dünyayı sarstı’ dedi.

Baba Vanga kehanetleri tüm dünyayı sarsarken daha önce açıklamış olduğu çok sayıda kehaneti tutan Baba Vanga bir kere daha tüm dünyayı diken üstünde bıraktı. Baba Vanga’nın yapmış olduğu olumlu tahminleri de yer alıyordu. Tüm dünyanın başına bela olan kanser ve Alzheimer hastalığının tedavisinin bulunacağını tahmin eden Baba Vanga tıp ve teknolojide büyük atılımlar yaşanacağını dile getirmişti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com