Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı ve aynı zamanda Haydar Aliyev’in doğumunun 100. yılı dolayısı ile Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği ile Celal Bayar Üniversitesinde öğrenim gören, Manisa Azerbaycanlı Talebeler Topluluğu (MANAT) 100. Yıl Futbol Turnuvası’nda bulutşu.MANİSA (İGFA) – Azerbaycanlı öğrenciler 100. Yıl Futbol Turnuvasında bir araya geldi.
Turnuvada finale kalan MANAT ve AZERDER, Emin Kaçar Spor Tesislerlerinde karşı karşıya geldi.
Maçın başlama vuruşunu MANAT Temsilcisi Fatih Solmaz ve Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül yaptı. Bol gollü ve çekişmeli geçen maçta kazanan, Manisa Azerbaycanlı Talebeler Topluluğu (MANAT) oldu.
Maç sonunda büyük sevinç yaşayan talebelere 2. lik Madalyası ve hatıra için katılım sertifikalarını, Şentürk Hoşgül takdim ederken, şampiyon takıma madalya ve kupasını, Şehzadeler Belediye Başkan Vekili Mehmet Kavas takdim etti. Kavas, takım kaptanına kupayı verdiğinde ise oyuncuların sevinçleri görülmeye değerdi.
Dernek Başkanı Hoşgül, Azerbaycan ve Türkiye de farklı spor dallarında organizasyonlarda düşündüklerini ifade ederek, bu organizasyonda destek veren katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu ayrılığı! İngiliz devine 21 milyon Euro’ya imzayı attı
Ruzomberok Trabzonspor maç özeti ve gollerin videosu! YouTube Trabzonpor özeti
Galatasaray B.Münih’le anlaştı! Dünya starı Türkiye’ye geldi
Galatasaray’dan Tarihi Transfer! Gerçekleşirse Olay Olur! 25 Milyon Euro Değerinde
Fenerbahçe’den Casemiro ve Kovacic atağı!
Fenerbahçe, Brezilyalı Dünya starını aldı! Hadi herkes havalimanına