Erzincan Medya
-4° Erzincan

Erzincan

-4°

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aynalı Tahir’in yıldızı Yeşim Büber Zamana Karşı Koyamadı! 24 saatini Teknede Geçiriyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Aynalı Tahir’in yıldızı Yeşim Büber Zamana Karşı Koyamadı! 24 saatini Teknede Geçiriyor

Aynalı Tahir zehirli sarmaşık kaybolan yıllar gibi projelerde bir döneme damga vuran oyuncu Yeşim Büber şimdilerde ekrandan uzaklaştı. Kalabalıktan uzak bir hayatı tercih eden Yeşim Büber sosyal medyanın merak ettiği kişi oldu. Aynalı Tahir dizisindeki Zümrüt karakteri ile meşhur olan Yeşim Büber 2006 yılında görüntü yönetmeni Mehmet Aksın ile dünya evine girmişti. Yaklaşık 15 yıldır teknede yaşayan çiftin ikizlerin nehir ve Can Yunus ile paylaştıkları şeyler merakla izleniyor. Teknede yaşamını sürdüren Yeşim Büber karşılaştıkları zorlukları da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor işte değişimiydi dikkat çeken Aynalı Tahir’in Zümrüt’ün son hali…

Kırk beş yaşında olan Yeşim Büber sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla takipçilerini etkiliyor.

“Teknede yaşamak bazen zor oluyor”

Takipçilerinin “Teknede yaşamak zor mu?” sorusuna da böyle yanıtlamıştı ünlü oyuncu;

“Artık restore edilmesi gereken banyo mermerlerini ve mutfak tezgahlarını yenilemekle uğraşıp didiniyoruz. Düşündüğünüzden daha çok uzun sürüyor ve sabaha yetiştirmemiz gereken bir sürü işimiz oluyor. Saat gece yarısını geçti fakat işimizin bitmediği bir sürü günümüz oluyor. Evet teknede yaşamak bazen zor.” Diyerek takipçilerini yanıtladı.

Ünlü oyuncu Yeşim Büber ounculuğa dönüp dönmeyeceği konusundaki soruya şöyle yanıt verdi; “Mesleği bırakmadım istediğim gibi bir proje olursan neden olmasın akat İstanbul’a yerleşmem gerekirse birazcık zor olacak gibi” dedi.

İlgili Haberler