Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Aynalı Tahir zehirli sarmaşık kaybolan yıllar gibi projelerde bir döneme damga vuran oyuncu Yeşim Büber şimdilerde ekrandan uzaklaştı. Kalabalıktan uzak bir hayatı tercih eden Yeşim Büber sosyal medyanın merak ettiği kişi oldu. Aynalı Tahir dizisindeki Zümrüt karakteri ile meşhur olan Yeşim Büber 2006 yılında görüntü yönetmeni Mehmet Aksın ile dünya evine girmişti. Yaklaşık 15 yıldır teknede yaşayan çiftin ikizlerin nehir ve Can Yunus ile paylaştıkları şeyler merakla izleniyor. Teknede yaşamını sürdüren Yeşim Büber karşılaştıkları zorlukları da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor işte değişimiydi dikkat çeken Aynalı Tahir’in Zümrüt’ün son hali…
Kırk beş yaşında olan Yeşim Büber sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla takipçilerini etkiliyor.
Takipçilerinin “Teknede yaşamak zor mu?” sorusuna da böyle yanıtlamıştı ünlü oyuncu;
“Artık restore edilmesi gereken banyo mermerlerini ve mutfak tezgahlarını yenilemekle uğraşıp didiniyoruz. Düşündüğünüzden daha çok uzun sürüyor ve sabaha yetiştirmemiz gereken bir sürü işimiz oluyor. Saat gece yarısını geçti fakat işimizin bitmediği bir sürü günümüz oluyor. Evet teknede yaşamak bazen zor.” Diyerek takipçilerini yanıtladı.
Ünlü oyuncu Yeşim Büber ounculuğa dönüp dönmeyeceği konusundaki soruya şöyle yanıt verdi; “Mesleği bırakmadım istediğim gibi bir proje olursan neden olmasın akat İstanbul’a yerleşmem gerekirse birazcık zor olacak gibi” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Arda Güler Sen Ne Yaptın Böyle! Tatil Pozları Gözleri Şaşı Etti!
Yeşilçam’a damga vuran isim yoğun bakıma kaldırılmıştı. Çığlık çığlığa uyandı
İbrahim Tatlıses EMLAK İMPARATORU çıktı! İşte say say bitmeyen mal varlığı SERVETİ evleri arabaları dev MİRASI
Rockçı Barış Gülay’a büyük onur
YELDA BAŞARAN SERDAR ORTAÇ’IN BULMACASINI ÇÖZDÜ.
DİDEM AKSU YİNE DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI