Avşa Adası; Türkiye'nin gözde tatil noktalarından biri olarak 1960'lı yıllardan günümüze İstanbul'a yakınlığı ve doğa harikası koyları sebebi ile yaz sezonunda tercih ediliyor. 

Avşa Adası Nerede

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Marmara Bölgesi'nde bulunan Avşa Adası, Balıkesir ilinin Marmara ilçesindedir. Aslen mahalle olan Avşa tatil köyü yaz aylarında tatil yapmayı düşleyen birçok kişi için vazgeçilmez bir tercih haline gelmiştir.

Avşa Adası Nüfusu 2023

Avşa Adası'nın kalabalığı, yaz aylarında şehirden uzaklaşıp bu güzel adayı ziyaret etmek isteyenlerle birlikte artar. Avşa'nın nüfusu kışın 5000 kişiden yaz aylarında tatilcilerle birlikte 150.000 kişiye kadar yükselir.

Avşa Adası Konaklama Seçenekleri

Avşa Adası'nda konaklama seçenekleri arasında otellerin yanı sıra pansiyonlar da bulunmaktadır. Tatilciler genellikle pansiyonları tercih etmektedir, çünkü uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaları pansiyonların tercih edilme sebebini oluşturur.

Avşa Adası Tatil Rehberi web sitesinde bulunan tesislerden Avşa Adası pansiyon fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Pansiyon tatilcilerin sıkça tercih ettiği ve memnuniyetle konakladığı yerlerdir. Avşa'da düşlediğiniz tatili gerçekleştirmek ve uygun fiyatla kaliteli bir hizmet almak isterseniz, ayrıca Avşa apart seçeneklerinden de birini tercih edebilirsiniz.  Daha mütevazi yapılara sahip Avşa adası motelleri arasında kahvaltı dahil konaklamada yapabilirsiniz.