Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Asgari ücretlilere 20.000 TL! Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi taksit tablosu zımba gibi

Yayınlanma:
ABONE OL
Asgari ücretlilere 20.000 TL! Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi taksit tablosu zımba gibi

Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi taksit tablosu zımba gibi… Asgari ücretlilere 20.000 TL-  Asgari ücretlilere özel 20 bin TL kredi fırsatı Ziraat Bankası tarafından açıklandı! Üstelik bu kredi fırsatı sadece asgari ücretlilere değil; emekliler ve memurlara da verilecek! Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası; asgari ücretli, emekli ve memurlar için yeni bir kredi kampanyası başlattı.

Ekonomik sıkıntı çeken ve acil nakit ihtiyacı olan milyonlarca kişiye nefes aldıracak bu kredi paketi, 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle düşük faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile dikkat çeken bu kampanya, nakit ihtiyacı olan herkes için büyük bir fırsat olarak adından sıklıkla söz ettirdi! İşte bu avantajlı fırsatlar sunan kredi kampanyasına dair merak edilenlerin tamamı!

Ziraat Bankası Kredisine Başvuru Şartları ve Ödeme Koşulları da Açıklandı!

Krediye başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve düzenli bir gelire sahip olmak yeterlidir. Ziraat Bankasının bu avantajlı kredi paketine başvurular, şubeler, mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilirsiniz. Hızlı ve kolay onay süreci sayesinde kredi başvuruları kısa sürede sonuçlandırılarak kredinizi alabileceksiniz!

Kredinin Faiz Oranları ve Kredi Detayları Nasıl?

Bankanın yeni kredi paketinde faiz oranı %5,44 olarak belirlenmiş durumda. Üstelik; kredi tahsis ücreti olarak 100 TL alınırken, kredi kullanımı için herhangi bir ekspertiz ücreti talep edilmiyor. Toplam geri ödeme tutarı faizler ve diğer masraflar dahil 55.675,17 TL olarak hesaplandı! Aylık taksitler ise 1.546,54 TL olacak şekilde planlanmış durumdadır!

 İşte Asgari Ücretli İçin Kredi Kullanım Tavsiyeleri!

Aldığınız krediyi en verimli şekilde kullanmak için acil ve zorunlu harcamalarınıza öncelik vermeniz öneriliyor. Ev onarımı, sağlık giderleri veya eğitim harcamaları gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu krediyi kullanabilirsiniz. Böylece, kredi kullanımınızı hem ekonomik hem de pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Özellikle Ziraat Bankasının sunduğu bu kredi paketi, düşük faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile ekonomik baskılardan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmayı amaçlandı! İhtiyaç sahipleri için özel olarak tasarlanan bu kampanya, pek çok kişinin rahat bir nefes almasını sağlayacak.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com