Erzincan Medya
28° Erzincan

Erzincan

28°

Erzincan

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

30°/ 17°

Pazartesi

33°/ 20°

Salı

33°/ 21°

Çarşamba

29°/ 19°

Perşembe

31°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

AK Kadınlardan Yemen’e Yardım Eli

Yayınlanma:
ABONE OL
AK Kadınlardan Yemen’e Yardım Eli

AK Kadınlardan Yemen’ yardım. AK Parti Kadın Kolları ve Erzincan Kadın Meclisi Yemen’ yaşanan drama sessiz kalmayarak Yemen’de kardım kampanyası adı altında kermes düzenlediler.

Süleyman Demirel İş merkezinde açılan kermeste AK kadınlar tarafından yapılan yiyecek ve el işleri satılarak elde edilen gelirin tamamı Yemen’de yaşanan drama son verilmek üzere kullanılacak. AK Parti Kadın Kollar Başkanı Gülseren Narbay, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un eşi Gülnaz Başsoy, Kadın meclisi üyeleri ve AK Parti Kadın kolları teşkilatının tamamının katıldığı sergi vatandaşlar tarafından oldukça ilgi gördü.

Açılan Kermes ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülseren Narbay, Yemen’e yardım için kermes düzenledik. Yemen İçin AK Parti Erzincan Kadın kolları ve Kadın Meclisi olarak el ele verdik. Yemen’de çocuklar ağlarken biz gülelim istemedik. Düzenlediğimiz kermes ile inşallah başarılı oluruz. Yemen’de ki çocuklar aç kalmasın Allah Rızası için çocuklar ağlamasın dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un eşi Gülnaz Başsoy ise; “Komşusu açken tok yatan bizden değil diyor Kâinatın Efendisi Peygamberimiz(S.A.V.) Hadisi Şeriflerinde. Bu bağlamda Kadın kollarımızdan Allah razı olsun, Yemen’ e sessiz kalmadılar. AK Parti Kadın kollarımız ve Kadın Meclisimiz bu konularda hiçbir zaman hiçbir şeye sessiz kalmadılar. Allah Razı olsun, Allah Yaptıkları hayırları kabul etsin, inşallah orada ki insanlarımıza küçükte olsa yardım edebilirsek ne mutlu bizlere, Tüm Erzincanlıları kermesimize ve Yemen’e yardıma bekliyoruz dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler