Erzincan Medya
21° Erzincan

Erzincan

21°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

A Milli Kadın Futbol Takımı, Erzincan Seyircisinden Destek İstedi

Yayınlanma:
ABONE OL
A Milli Kadın Futbol Takımı, Erzincan Seyircisinden Destek İstedi

A Milli Kadın Futbol Takımı, 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup’ta 31 Mayıs Cuma günü Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı’nda Azerbaycan’ı konuk edecek.

2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B. Ligi 1. Grup’ta olan A Milli Kadın Futbol Takımı’nın tektik direktörü Necla Güngör Kıragası, 31 Mayıs Cuma günü Erzincan’da konuk edecekleri Azerbaycan’ı seyirci desteğiyle yenmek istediklerini dile getirdi. Milli sporcular Erzincan’a gelerek hazırlıklarını burada yaparak zorlu maçtan taraftar desteğiyle galip gelmek istiyor.

A Milli Kadın Futbol Takımı’nın tektik direktörü Necla Güngör Kıragası, 13 Şehir Stadyumunda basın mensuplarına açıklamada bulundu. Kıragası, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘ grubumuzdaki maçlara baktığımız zaman İsviçre 2025 yılındaki Avrupa Şampiyonası ın ev sahibi olan ülke. Yıllardır yatırım yapan kadın futbolunu profesyonel şekilde sürdüren çok ciddi liglerden oynayan oyunculara sahip bir takım. Onlara karşı mücadele ediyor olmak kendi oyunumuzu ortaya sergiliyor olmak bizim için çok kıymetli. Macaristan takımına geldiğimiz zaman bir çok oyuncusunu İtalya liginde oynadığını görüyorsun. Yetenekli oyunculara sahipler. Son oynadığımız Macaristan maçında 1-0 geriye düşmüşken 2-1 kazanmış olmak motivasyonumuzu çok yükseltiyor. Ama şuan da burada oynayacağımız Azerbaycan maçı bizim için gruptaki en kıymetli maçlarımızdan bir tanesi. Nedenine gelecek olursak 2 Azerbaycan maçını aldığımız takdirde Playf of rahat bir şekilde kalıyoruz. Bizim için önemli olan bu iki maçı almak istiyoruz. Erzincan’da oynayacağımız ve Erzincan seyircisinin desteğini alarak oynayacağımız maç bizim için son derece kıymetli’ diye konuştu.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com