Erzincan Medya
15° Erzincan

Erzincan

15°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

9 ekip 45 personel ile eş zamanlı denetim

Yayınlanma:
ABONE OL
9 ekip 45 personel ile  eş zamanlı denetim

Erzincan’da emniyet ekipleri tarafından 2023/2024 eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde denetimler sürüyor. Denetimler kapsamında 9 ekip 45 personel ile eş zamanlı denetim gerçekleştirildi.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde yapılan denetimlerde şüpheli şahıslar üzerinde arama yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince öğrencilerin eğitim ve öğretimlerini daha güvenli ortamlarda sürdürebilmelerini sağlamak amacıyla; 9 ekip 45 personel ile Türkiye Genelinde eş zamanlı olarak Erzincan merkezinde bulunan, 73 Okul Çevresinde ‘Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ile Servis Araçları Denetimi Uygulaması’ gerçekleştirildi.
Yapılan uygulamada;745 şahıs sorgulanmış, 40 kahvehane,32 Büfe/iddia bayi,28 Park ve bahçe,20 Servis aracı, 3 internet salonu, 3 metruk bina kontrol edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; ‘ Öğrencilerimizin güvenliği için denetimlerimiz devam edecektir. Çocuklarımızın güvenli bir ortamda eğitim sürdürebilmeleri amacıyla ekiplerimizce görevimizin başındayız’ ifadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com