Erzincan Medya
15° Erzincan

Erzincan

15°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

4A-4B-4C Emekliye 18.000 TL + 10.000 TL Destek! Peş Peşe Hesaplara Yatacak!

Yayınlanma:
ABONE OL
4A-4B-4C Emekliye 18.000 TL + 10.000 TL Destek! Peş Peşe Hesaplara Yatacak!

Peş Peşe Hesaplara Yatacak! 4A-4B-4C Emekliye 18.000 TL + 10.000 TL Destek-  Emeklilik aylığıyla geçinmek, özellikle günümüz ekonomik şartlarında birçok kişi için zorlayıcı bir durum olabiliyor. Ancak, dev bankaların ve özel finans kuruluşlarının emeklilere sunduğu yeni nakit promosyonlar bu sorunu hafifletebilir. Bu makalede, emeklilere yönelik sunulan çeşitli promosyon ve fırsatlardan bahsedeceğiz.

Dev Bankalardan Müjdeli Haber

Kamu bankaları başta olmak üzere, pek çok finans kuruluşu, emeklilik maaşlarıyla geçinmekte zorlanan emeklilere yönelik çeşitli promosyonlar sunmaktadır. Yeni duyurulan bu promosyonlar arasında, 4A, 4B, 4C sigorta kollarından emekli olan herkese, dev bankalar tarafından yapılan 18.000 TL + 10.000 TL ek ödeme büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

İNG’den Özel Promosyonlar

Özel bankalar arasında öne çıkan İNG Bank, emeklilere 18.000 TL ek ödeme yapacağını açıkladı. Bu promosyon için başvuruların üç gün içinde sonuçlandığı ve ödemelerin ATM’den kolayca çekilebileceği belirtilmektedir.

SGK Emekli Maaş Promosyonları

SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı İNG’ye taşıyarak, maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 15.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca, Otomatik Fatura Talimatı’na 3.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 18.000 TL’ye varan nakit promosyon elde edebilirsiniz.

Emekli Maaşınızı ING’ye Taşımanın Avantajları

Maaşınızı ING’ye taşıdığınızda, nakit promosyon fırsatlarının yanı sıra emekli müşterilere sunulan diğer ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklar arasında masrafsız para transferi işlemleri, düşük faiz oranları ile kredi kullanımı ve Turuncu Ekstra Plus avantajları bulunmaktadır.

Kolay Maaş Transferi ve Müşteri Ayrıcalıkları

Emekli maaşınızı ING’ye taşımanın birçok yolu bulunmaktadır. E-Devlet Kapısı, Cebimdeki Danışman uygulaması, ING Telefon Bankacılığı veya doğrudan şubelerden birine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, ilk defa ING Kredi Kartı başvurusu yapanlar için ilk yıl kart ücreti alınmamaktadır.

OFT Kampanyası ve Sonuç

Otomatik Fatura Talimatı kampanyası kapsamında, 3.000 TL’ye varan ek nakit promosyonlar da sunulmaktadır. Kampanya koşulları ve detayları için ”Emekli 3.000 TL Otomatik Fatura Talimatı Kampanya Koşulları” başlığı altına bakabilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com