Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  4 Aylık Bebeği Maymun Çatıdan Aşağı Attı

  İnanılması güç olay Hindistan da yaşandı. Bir maymunun bebeği çatıdan attığı görüntüler bir anda dünya basının da önemli yer buldu.

  İnanılması güç olay Hindistan

  İnanılması güç olay Hindistan da yaşandı. Bir maymunun bebeği çatıdan attığı görüntüler bir anda dünya basının da önemli yer buldu. Yaklaşık 4,5 metre boyunca bebek aşağı doğru düşse de ölmekten son anda kurtarıldı. Durumun farkına varan bebeğin ailesi çocuklarını kurtarmayı başardı.

  Hindistan’ın Rampur yakınlarında olay yaşandı. Maymunun daha 4 aylık bir bebeği 4,5 metreden attığı görüntüler bin ar-nda sosyal medya da dolanmaya başladı. Hindustan Times tarafından servs edilen haberde çocuğun hayatını kaybetmediği ve her hangi bir önemli sorunun şuan için olmadığı belirtildi.

  Çocuk Ortadan Kayboldu

  Aile yapılan görüşmede çocuklarının bir anda ortalıktan kaybolduğunu kısa süre içerisinde durumun farkına vardıklarını ve son anda çocuklarını kurtarmayı başarıldığı anlaşıldı.

  Çocuklarının evde olmadığını gören aile aramaları sonucunda küçük kızın dışarı çıktığını fark eti. Sonra maymunun 4,5 metre bir duvara çocuğu taşıdığını ve buradan çocuğun aşağıya düştüğünü gördüklerini belirtti. Soğuk kanlılığını koruyan aile tam zamanında yetişerek çocuklarını sorun olmadan kurtardıklarını ve çocuklarının kurtulmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

  Son durum olarak küçük bebeğin kafsında 10 tane dikiş bulunduğunu hayatını riske edecek bir durumun olmadığın ve çocuğun takibinin yapılması için bir süre hastane de kalağı bilgisi yetkililer tarafından iletildi. Yaklaşık 4,5 metre yükseklikten düşen bebek bir andı sosyal medya da koşulmaya başlandı.

  Erzincan Haber