Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

29 ŞUBAT’TA ERMERKEZ YENİDEN AÇILIYOR

Yayınlanma:
ABONE OL
29 ŞUBAT’TA ERMERKEZ YENİDEN AÇILIYOR

Erzincan’ın en eski perakende noktalarından biri olan Ermerkez, Erimpaş AŞ tarafından yeniden tasarlanarak modern bir alışveriş ve eğlence merkezine dönüştürüldü.
Erimpaş AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rüveyda Tanoğlu, 2003 yılından bu yana Erzincan’ın en işlek perakende merkezlerinden biri olan Ermerkez’in, yenilenen konsepti ve yeni markalarıyla tekrar ziyaretçilere kapılarını açacağını duyurdu.

Yenilenen Ermerkez, şehre yeni bir heyecan getirecek. Yatırımı Erimpaş AŞ tarafından yapılan bu modern alışveriş ve eğlence merkezi, çeşitli mağazaları, kafe ve restoran alanlarıyla zenginleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ermerkez’in kapıları 29 Şubat’ta açılacak ve Erzincan’a ilk kez deneyimleyeceği markalara ev sahipliği yapacak. Boyner, Fulla Moda, Arabica Café, Eğlenjoy gibi güçlü perakende markaları, Ermerkez’in açılışıyla birlikte Erzincanlılarla buluşacak.

Açılışa özel olarak gelen departman mağazaları, kampanyalı fiyatlarla müşterilere kendi markalarını tanıtmayı ve geniş kesimlere hitap etmeyi hedefliyor. Ermerkez, küçük mağaza anlayışını geride bırakarak geniş alanlarda rahat alışveriş imkânı sunacak şekilde tasarlandı.

Erimpaş Anonim Şirketi olarak, istihdam sayılarını her geçen gün artırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Tanoğlu, Kurumsal mağazalar ve sunulan hizmetlerle dolaylı olarak istihdama katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Ermerkez’in açılışını heyecanla bekleyen ziyaretçiler, 29 Şubat’ta Ermerkez’i ziyaret ederek yenilenmiş ve modernize edilmiş alışveriş deneyimini yaşayabilecekler.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler