Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  218 bin TL’ye Sıfır Araç Geliyor! Vergisiz Araç! – Erzincan

  Uygun fiyatlı olarak sıfır otomobil arayanlara ilaç olacak araç yakında Türkiye’de olacak.

  Uygun fiyatlı olarak sıfır

  Araç piyasasının son yıllarda artış göstermesi ile birlikte sıfır araç piyasasında otomobile erişim düştü. Hızla yükselen fiyatlarla birlikte araç almak artık çok zor bir hale geldi. Uygun fiyatlı olarak sıfır otomobil arayanlara ilaç olacak araç yakında Türkiye’de olacak.

  En Ucuz Sıfır Araç Ülkemizde Geliyor!

  Ülkemizde şuan sıfır araç noktasında sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor. Günlük kullanımlar açısından rahat bir kullanım arıyorsanız RKS M5 modeli tam size göre olacaktır.

  Mini elektrikli otomobil olarak üretilen bu araçta taşıma kapasitesi 3 kişi olarak belirtmiştir. Son zamanlarda popülerliği artmaya devam eden bu aracın fiyatı da son derece uygun olarak karşımıza çıkıyor.

  RKS M5 modelinin fiyat ve özellikleri

  ·        2500 W’lik bir motora sahip

  ·        Bu motor ile birlikte 6 adet 72 V / 78 Ah akünün desteği sağlanmış oluyor.

  ·        Menzil noktasında ise sizlere 90 kmlik bir menzil sunmaktadır. Bu durum ise hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterecektir.

  ·        Aracın şarj olma süresi ise 6 ila 8 arasında değişecektir.

  ·        Fiyat aralığı ise 200.000 TL ve 218.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

  Fiyat performans açısından olumlu dönüşler alan aracın, 25 ile 45 km arasında hızının değiştiği belirtiliyor. Yokuşlar noktasında da fazla sorun yaşatmayan aracın bir üst modeli de alınarak sorunsuz bir şekilde şehir içerisinde kullanabilir.

  Erzincan Haber