Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

180 öğrenci bilgilendirildi

Yayınlanma:
ABONE OL
180 öğrenci   bilgilendirildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile çocuk polisinin görevleri konularında öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince 2023/2024 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan programlar sürüyor. Okullarda öğrenim gören çocukları suçtan korunma yöntemleri hakkında bilgilendirmeye devam ediyor.
2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi faaliyetleri kapsamında il merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan okullarda; Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Trafik Güvenliği, konularında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün katılımıyla;
İzzetpaşa Ortaokulu, Şemsettin Uçar İmam Hatip Ortaokulu Ulalar Ortaokulunda toplam 180 öğrenci ve öğretmene bilgilendirme yapılarak İl Emniyet Müdürlüğünün Resmi Sosyal Medya Hesapları Tanıtım Broşürleri dağıtıldı.
Ayrıca Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un bilgilendirme mektubu, velilere dağıtıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; ‘2Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız. Geleceğimizin teminatı Çocuklarımızı her türlü suçtan uzak tutup, korumak, eğitim ve öğretim hayatlarını daha güvenli bir ortamda sürdürmelerini sağlamak için görevimizin başındayız.’ Denildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com