Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

15 Temmuz, Milli Birlik ve Beraberliğimizin Yeniden İnşa Edildiği Bir Zafer Günüdür

Yayınlanma:
ABONE OL
15 Temmuz, Milli Birlik ve Beraberliğimizin Yeniden İnşa Edildiği Bir Zafer Günüdür

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, 15 Temmuz, milli birlik ve beraberliğimizin kurtuluş ruhuyla yeniden inşa edildiği bir Zafer günüdür” dedi.

Başkan Aksun mesajında şu ifadelere yer verdi; “15 Temmuz, milli birlik ve beraberliğimizin kurtuluş ruhuyla yeniden inşa edildiği bir Zafer günüdür. Vatanımızın bütünlüğünü, milletimizin birliğini ve demokrasimizi hedef alan terör örgütü mensupları o gece, büyük Türk milletinin destansı direnişiyle karşılaşmıştır.

Kahraman milletimiz, teröristler tarafından ülkemize, istikbalimize, istiklalimize ve millet iradesine yönelik ihanet teşebbüsünü dünyada emsali görülmemiş bir şekilde dil, din, mezhep ve parti ayrımı gözetmeden, hiç tereddüt etmeden sokaklara dökülerek hainlere vücudunu siper etmiş ve korkusuzca tanklara karşı çıkarak gelecek kuşaklara eşsiz bir örnek sergilemiştir.

Bu anlamlı günün yıl dönümünde vatanımızın birliği için, ülkesi ve milleti için canını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler