Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Perşembe

23°/ 12°

Cuma

23°/ 12°

Cumartesi

21°/ 12°

Pazar

19°/ 12°

Pazartesi

22°/ 13°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

10.155 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar için İş Bankası’ndan müthiş sürpriz!

Yayınlanma:
ABONE OL
10.155 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar için İş Bankası’ndan müthiş sürpriz!

İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, emekli maaşını bankalarına taşıyan SGK emeklilerine 12.000 TL’ye varan nakit promosyon sunuyor. Bu promosyon, emeklilik döneminde mali rahatlık arayanlar için cazip bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Promosyon Detayları ve Süreç

28 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İş Bankası’nı tercih ederek ilk emekli maaş ödemesini bu bankadan almayı seçen veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri, bu özel promosyondan faydalanabilecek. Emekliler, ayrıca Maximum Kart ve ek kartlar için herhangi bir ücret ödemeden, birçok ayrıcalık ve avantajdan yararlanma şansına sahip olacaklar.

Emekli Maaşını İş Bankası’na Taşıma Kolaylığı

Emekliler, İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden kolayca maaşlarını İş Bankası’na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirler. Bu işlemler için şubeye gitmeye gerek yoktur. Emekli maaşlarını başka bir bankadan ya da PTT aracılığı ile alanlar da, herhangi bir bloke olmaması durumunda, maaş taşıma ve promosyon başvurusunu şubeler aracılığı ile yapabilirler.

Yeni Emekli Olanlar İçin Maaş Alma Rehberi

SSK veya Bağ-Kur’dan yeni emekli olanlar, emeklilik başvuru işlemleri sırasında İş Bankası’nı tercih edebilir. Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalıştıkları kuruma maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebilirler. Emeklilik işlemleri tamamlandıktan sonra, İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden emekli maaşını almak için gerekli talimatlar verilebilir ve promosyon başvurusu yapılabilir.

Mevcut emekli maaşı İş Bankası’ndan alınan kişiler, promosyon taahhüdünü yenileyerek güncel emekli promosyon tarifesinden faydalanabilirler. Bu işlem İşCep ve İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir. Promosyon ödemeleri, emekli maaşını 3 yıl süreyle İş Bankası aracılığıyla almaya taahhüt eden ve maaşlarını bankaya aktaran SGK emeklilerine yapılacak. Ödeme tutarları, maaş aralığına göre belirlenmiş olup, şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 10.000 TL’ye kadar olan maaşlar için 5.000 TL
  • 10.000 TL ile 15.000 TL arasındaki maaşlar için 8.000 TL
  • 15.000 TL ile 20.000 TL arasındaki maaşlar için 10.000 TL
  • 20.000 TL ve üzeri maaşlar için 12.000 TL

Bu promosyon, emekli vatandaşların mali yüklerini hafifletmek ve bankacılık işlemlerini daha avantajlı bir hale getirmek amacıyla sunulmaktadır

 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com